• yiwu-1
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА GAODA МЕЃУНАРОДЕН CO., LTD.
Компанијата е посветена да им служи на клиенти и преземање на задоволството на клиентите, како неговата цел.

Па зошто GAODA МЕЃУНАРОДЕН CO., LTD.

Имаме професионален тим со 10 години искуство. Без разлика дали тоа е големо и на крајот на клиентите на мало, ние може да обезбеди едно решение. На компанијата не само што вашиот партнер во Кина, но исто така и вашата канцеларија во Кина, твоите очи во Кина.
 • 10 години

  10 години

  Основана во 2010 година, Gaoda Меѓународниот копродукции, Ltd е лоцирана во Yiwu, најголемиот светски производител на мали стоковните градот.
 • Што ќе правиме?

  Што ќе правиме?

  главна дејност на компанијата е увоз и извоз на агенти, агенти на пазарот, Камериер инспекција, фабрика директни набавки, преведувачки услуги.
 • нашите производи

  нашите производи

  Главните производи се неткаен торба серија, букви филм серија, цвет тенџере серија, серија за еднократна употреба кутија за ручек, полица серија и така натаму.
 • компанијата догма

  компанијата догма

  Компанијата е посветена да им служи на клиенти и преземање на задоволството на клиентите, како неговата цел. Продолжи да се обезбеди на клиентите со квалитетни услуги и конкурентни производи.

за нас

Основана во 2010 година, Gaoda Меѓународниот копродукции, Ltd е лоцирана во Yiwu, најголемиот светски производител на мали стоковните градот. главна дејност на компанијата е увоз и извоз на агенти, агенти на пазарот, Камериер инспекција, фабрика директни набавки, преведувачки услуги. Во исто време, компанијата соработува со голем број на квалитетни фабрики преку одржување или акционерско. Главните производи се неткаен торба серија, букви филм серија, цвет тенџере серија, серија за еднократна употреба кутија за ручек, полица серија и така натаму. клиенти на компанијата се наоѓа во целиот свет, и на пазарот на Јужна Америка е особено истакната ...

 • about us
 • team
 • index_aboutus

Испраќам барање

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.